Як вибрати батут?

Вправи на батуті - один з кращих способів розвивати і підтримувати чудову фізичну форму. Стрибки на батуті сприяють розвитку ідеальної постави, допомагають позбавитися від зайвої ваги і вдосконалити координацію рухів. У нашому інтернет-магазині представлені відмінні пружинні батути, які можна використовувати як для занять спортом, так і для розваги. Такі батути найчастіше виготовляються в круглій формі, але можуть бути і овальними. Пружинні батути можуть мати в конструкції такі аксесуари як басейн, гірка, навіс, обмежувальний бортик.
Як вибрати батут?
Будова батута:

Будова конструкції залежить від дизайну вироби. Для стрибків використовується міцне полотно, яке виготовляється з поліпропілену або інших надійних матеріалів. Як правило, пружинний батут має в конструкції металеву раму, систему з пружин, полотно з полімерного матеріалу. Для виготовлення рами використовується хромовані або оцинковані трубки, які повинні мати товщину стінок не менш 1,5 мм, що витримують вагу близько 65-70 кг. При товщині труб 2 мм, навантаження може становити до 110-120 кг. Невеликі батути мають збірну раму, при багато габаритних моделях рама йде цільна. Батути для вулиці зроблені з гальванізується - що захищає конструкцію від корозії.

Параметри вибору батута:
- вантажопідйомність;
- розмір;
- мобільність;
- аксесуари в комплектації.

Чим вище у батута здатність витримувати велику вагу, тим більше буде і розмір виробу. Для дачі або ділянки поруч з будинком, краще вибирати батут від 3-х метрів в діаметрі. У квартирі можна помістити виріб в ширину близько 1,5 метрів.

Додаткові можливості батута:
- сітка;
- сходинки;
- легкість розбирання;
- чохол.

Ці додаткові елементи можуть зробити використання батута більш безпечним і зручним, хоча і не є показником кращої якості виробу.

Збірка і догляд за батутом:
Важливо завжди пам'ятати: щоб уникнути пошкоджень, місце використання повинно бути перевірено на наявність гострих предметів і нерівностей. Не можна користуватися батутом у взутті. Варто строго дотримуватися обмежень по вазі. Пружинні батути відрізняються простим обслуговуванням, після використання він протирається від пилу і накривається чохлом (брезентом), розбирати його необов'язково.

Правила безпеки:
Виняток перевантажень;
Діти знаходяться на батуті тільки під наглядом дорослих;
Важливо враховувати число людей, що знаходяться на батуті;
Місце для батута має відповідати його габаритам і характеристиками для використання;
Не можна займатися складними вправами (сальто, обертання, кульбіти) без попередньої підготовки і контролю з боку професійного тренера.
Сітка - обов'язковий компонент великих батутів.
Одяг для стрибків на батуті повинна бути зручною, без сорому рухів і занадто вільного крою. Виключенню підлягають застібки і шнурки. Можлива екіпірування в вигляді наколінників і налокітники.

Возврат к списку