Способи доставки


По Україні ми відправляємо перевізником "Нова Пошта". Доставка безкоштовно від* 5000 грн. При оплаті через сервіс "Оплата частинами", коли комісію банку ми беремо на себе, доставка платна.
По Києву:
- Доставка по Києву кур'єром: при замовленні товару на суму від 5000 грн. доставка безкоштовно, за меншої вартості - складає 250 грн. кур'єром магазину або за тарифами "Нової Пошти". Така доставка можлива у день замовлення або за домовленістю. Занесення товару до дверей та монтаж тренажерів прохання погоджувати при оформленні замовлення.
- Самовивіз зі складу магазину.

*Доставка акційних товарів, гантелей, дисків, штанги, професійного обладнання для залів, вуличних тренажерів, дитячих майданчиків  обговорюється індивідуально, оскільки залежить від обсягу замовлення та оплачується покупцем.

Широкий спектр спортивної продукції, мінімальні ціни, якісний сервіс далеко не все, що пропонує наш інтернет-магазин bhfitness.ua дбаючи про своїх покупців, ми гарантуємо кожному клієнту захищеність за допомогою надання гарантійного обслуговування на всі придбані у нас спортивні товари:
- практично весь пропонований нами асортимент має відповідну санітарно-гігієнічну сертифікацію (надсилаємо за запитом);
- до кожної товарної одиниці додається гарантійний талон виробника або гарантія від нашого магазину, що забезпечують безкоштовне сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну.
- Ми прагнемо надати якісне обслуговування не тільки в рамках гарантійного періоду, а й після його закінчення.
- протягом чотирнадцяти календарних днів, з моменту придбання спортивного товару, кожен наш клієнт, відповідно до встановленого в Україні закону "Про захист прав споживача", має право повернути або поміняти куплену у нас у магазині товарну одиницю на аналогічну. Для цього необхідно мати сам товар (не був в експлуатації) і будь-яке підтвердження про купівлю. Товар, що має вади (або дефект виробника), приймається до повернення/обміну тільки після заявки на сервісну службу, яка забирає тренажер на дефектацію. Докладно умови купівлі прописані у громадському договорі.

Представлений на сайті спортивний товар можна побачити у нашому виставковому залі, за умови погодження з менеджерами - не всі товари представлені.

Способи оплати
- онлайн-оплата на сайті;
- безготівковий розрахунок (з ПДВ чи без);
- готівкою при отриманні;
- у кредит чи розстрочку (під час вибору сервісу "Оплаті частинами" доставка оплачується одержувачем).


Пропонуємо скористатися розстрочкою від найбільших банків України: Альфа-Банк, ОТП Банк, УкрСибБанк, Монобанк, Приватбанк, А-Банк і т. д.

- ви можете до нас зателефонувати і ми все максимально швидко допоможемо оформити, такий спосіб буде оптимальний для оформлення кредиту або розстрочки від ОТП, Альфа або Укрсиббанку.
- автоматично через сайт. Для цього виберіть метод платежу при оформленні- "банківською карткою" і введіть свої дані, згідно підказок від платіжної системи:

Последовательность


Далі можна вибрати інший вид оплати:

Выбор оплатыПлатіжний метод" Оплата частинами " - розстрочка для власників карток ПриватБанк, яка дозволяє оплачувати покупку рівними частинами від 2 до 6 платежів. Ви платите за перший місяць, решта суми рівними платежами знімається щомісяця з Вашої картки Банком. Комісію за" Оплату частинами " оплачуємо ми.


Миттєва розстрочка для власників карток Приватбанку. Дозволяє купувати товари за розстрочку до 24-х місяців. Комісія за розстрочку для покупця складе 2,9% щомісяця від вартості товару.


Купівля частинами від monobank-розстрочка для власників карт monobank, яка дозволяє розбити покупку на зручну кількість платежів. Моментальне кредитування.


"Плати частинами" від А-Банк - розстрочка для клієнтів банку А-Банк. Дозволяє оплатити товар в розстрочку онлайн до 12 платежів. Комісію за" Плати частинами " оплачуємо ми.


Розстрочка для власників карток А-банк. Дозволяє оплачувати покупку в розстрочку до 12 місяців. Комісія за розстрочку для покупця складе 2,9% щомісяця від вартості товару.

Важливо!  За умови, коли комісію оплачує магазин (Оплата частинами, безвідсоткова розстрочка), то доставка товару платна, по тарифам транспортної компанії.

Доставка тренажеров по Украине