Способи доставки


По Україні ми відправляємо перевізником "Нова Пошта", умови доставки необхідно погоджувати при замовленні з менеджером. При оплаті через сервіс "Оплата частями", коли комісію банку ми беремо на себе, доставка платна.
По Києву:
- Доставка по Києву кур'єром: при замовленні товару на суму від 5000 грн. доставка безкоштовно, за меншої вартості - складає 250 грн. кур'єром магазину або за тарифами "Нової Пошти". Така доставка можлива у день замовлення або за домовленістю. Занесення товару до дверей та монтаж тренажерів прохання погоджувати при оформленні замовлення.
- Самовивіз зі складу магазину.


Доставка акційних товарів, гантелей, дисків, штанги, професійного обладнання для залів, вуличних тренажерів, дитячих майданчиків та дерев'яних шведських стінок обумовлюється індивідуально, оскільки залежить від обсягу замовлення та оплачується покупцем.


Широкий спектр спортивної продукції, мінімальні ціни, якісний сервіс далеко не все, що пропонує наш інтернет-магазин bhfitness.ua дбаючи про своїх покупців, ми гарантуємо кожному клієнту захищеність за допомогою надання гарантійного обслуговування на всі придбані у нас спортивні товари:
* практично весь пропонований нами асортимент має відповідну санітарно-гігієнічну сертифікацію (надсилаємо за запитом);
* до кожної товарної одиниці додається гарантійний талон виробника або гарантія від нашого магазину, що забезпечують безкоштовне сервісне обслуговування протягом усього гарантійного терміну.
* Ми прагнемо надати якісне обслуговування не тільки в рамках гарантійного періоду, а й після його закінчення.
* протягом чотирнадцяти календарних днів, з моменту придбання спортивного товару, кожен наш клієнт, відповідно до встановленого в Україні закону "Про захист прав споживача", має право повернути або поміняти куплену у нас у магазині товарну одиницю на аналогічну. Для цього необхідно мати сам товар (не був в експлуатації) і будь-яке підтвердження про купівлю. Товар, що має вади (або дефект виробника), приймається до повернення/обміну тільки після заявки на сервісну службу, яка забирає тренажер на дефектацію. Докладно умови купівлі прописані у громадському договорі.


Представлений на сайті спортивний товар можна побачити у нашому виставковому залі, за умови погодження з менеджерами - не всі товари представлені.


Способи оплати


- онлайн-оплата на сайті;
- безготівковий розрахунок (з ПДВ чи без);
- готівкою при отриманні;
- у кредит чи розстрочку (під час вибору сервісу "Оплаті частинами" доставка оплачується одержувачем).


Повернення товару належної якості


Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів", обмін товару належної якості здійснюється протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дня покупки, якщо дотримано таких умов:
- товар не був у вжитку та не має механічних пошкоджень, слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію;
- товарний вид збережено - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інші частини товару у незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований;
- присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, товарний чек), збережені всі ярлики та заводське маркування.


Повернення товару протягом установленого терміну гарантії


Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» у разі виявлення суттєвих недоліків, що виникли з вини виробника товару (продавця), протягом гарантійного строку споживач має право на заміну товару або повернення коштів.

Доставка тренажеров по Украине