Ми раді вітати Вас на сайті спортивного магазину Бі Ейч фітнес Україна 

Наша роздрібно-оптова компанія була заснована в 2005 році і наш спортивний інтернет-магазин став одним з перших, що здійснюють on-line продаж тренажерів в Україні. Ми спеціалізуємося на оптовому та роздрібному продажі тренажерів як для дому та офісу, так і для професійних спортивних залів. У 2012 році почав роботу виставковий зал по вулиці Вишгородська, 45 в Києві, де на 2-х поверхах представлені масажні крісла, бігові доріжки, орбітреки, вертикальні і горизонтальні велотренажери. За роки роботи нашими клієнтами вже є понад 3000 роздрібних покупців і понад 700 комерційних і державних організацій. На даний момент ми представляємо собою компанію, що володіє інтернет–магазином і має в своїй мережі єдиний телефонний центр, який регулює всю діяльність магазину, відділ продажів, службу доставки, штат кваліфікованих збирачів, власний склад c постійною наявністю необхідного запасу тренажерів.
За цей час у нас склалися партнерські відносини з провідними постачальниками спортивного обладнання, що дозволяють пропонувати високоякісні спортивні тренажери за конкурентоспроможними цінами.
Ми можемо пишатися тим, що у нас один з найширших асортименту спортобладнання в Києві та регіонах України.

  На нашому сайті bhfitness.ua до ваших послуг:
- реальні та конкурентоспроможні ціни;
- найширший асортимент товарів спортивного призначення;
- описи та зображення товарів;
- пошук по типу тренажера;
- система зворотного зв'язку;
- товари мають санітарно-гігієнічний висновок;
- гарантійне обслуговування куплених у нас товарів;
- купівля тренажера, не виходячи з дому або офісу;
- швидке узгодження товару з клієнтом для підтвердження замовлення;
- обмін тренажера неналежної якості і багато іншого.

Ми завжди раді запропонувати консультацію з будь-яких тренажерів і якщо у вас є які-небудь побажання, пропозиції, зауваження, що стосуються роботи нашого спортивного інтернет-магазину-пишіть нам, і ми з вдячністю приймемо Вашу думку до уваги на пошту bhfitness.ua@gmail