Як вибрати велотренажер?

Велотренажери зараз дуже популярні, купити їх нескладно, а вибір великий. Перші зразки були створені близько 20 років тому і були незручні і громіздкі. Але за останній час велотренажери зазнали значні зміни, "електроніфіцірувалися", стали більш комфортними у використанні.
Як вибрати велотренажер?
Хочете зміцнити своє тіло? Розвинути витривалість і імунітет? Тоді вам дуже знадобляться заняття на велотренажерах. Однак корисно вивчити їх характеристики перед придбанням. Зверніть увагу на ряд порад, які допоможуть у виборі.

Для зміцнення серцево-судинної системи краще зупинитися на особливого різновиду велотренажерів - велоергометрія. Вони непогано зарекомендували себе як засоби реабілітації після фізичних захворювань і травм. Для підвищення тонусу організму і запобігання гіподинамії краще придбати велотренажер з важким маховиком. Такий апарат гарантує плавне обертання педалей і широкий діапазон рівнів навантаження. Бажаєте звільнитися від зайвої ваги? Тоді підійде велотренажер, здатний точно вимірювати пульс і набором пульсозависимих програм.

Існує кілька категорій велотренажерів. Самі невеликі за розмірами - механічні, швидкість обертання педалей на них можна міняти прямо під час "їзди". користувач. Це прості велотренажери, ціна яких відповідає мінімальному набору функцій.

Колодкові велотренажери складніше механічного, відповідно, вони більш надійні. Магнітні велотренажери довговічніше, під час занять вони працюють дуже тихо, мають довгий термін експлуатації.

Найдосконаліші на даний момент моделі велотренажерів - електромагнітні. Вони гарантують максимальний комфорт під час занять, надають вибір з безлічі програм, забезпечують імітацію їзди по реальній дорозі. Професійні електромагнітні велотренажери, ціна яких досить велика - дуже міцні і багатофункціональні, вони потрібні швидше для фітнес-центрів або тренажерних залів.

Відповідно до того, як розташоване сидіння, виділяють горизонтальні і вертикальні велотренажери. Купити вертикальний апарат все одно, що придбати велосипед, він підходить для всіх відносно здорових людей, які бажають займатися фітнесом. У горизонтальних передбачена спеціальна спинка для опори - таке пристосування дозволяє зняти навантаження з хребта, якщо є проблеми зі спиною.

Перед придбанням велотренажерів необхідно точно знати, які існують тренувальні режими і які потрібні вам. Стандартні режими враховують час і відстань. Більш складні пульсозавісимиє програми змінюють рівень навантаження відповідно до ритмом серцебиття.

Є також корисна функція Quick Star, настроює організм на кардиотренировки або силові заняття. Функція Cool Down забезпечує відновлення організму, нормалізацію пульсу і тонусу. Призначена для користувача програма, яка фіксує в пам'яті тренажера різні дані занять, зручна в тому випадку, якщо велотренажером користується кілька людей.

Функція Body Fat потрібна для тих, хто ставить за мету прибрати зайву вагу. Фітнес-оцінка дозволяє дізнатися стан організму після тренувань.

"Вантажопідйомність" велотренажера, розміри і додаткові аксесуари
Зверніть увагу на вагу, який витримує тренажер. Недорогі моделі - від 80 до 90 кг, дорогі - від 130 до 140 кг. Дорогі тренажери комфортні під час тренувань, але вони великі займають занадто багато місця. Компактні моделі підійдуть для невеликих кімнат.

Додаткові деталі (наприклад, вбудований вентилятор і мультимедійна система), додадуть позитив в тренування.

Возврат к списку